Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí – chrom/bílá pro luxusní zážitek z hygieny


Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí

Luxusní zážitek z hygieny je důležitý pro každého, kdo si cení dokonalé čistoty a komfortního pocitu po použití toalety. Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí je navržena tak, aby poskytovala to nejlepší pro Vaši hygienu a pohodlí.

Páková stojánková bidetová baterie s výpustí

Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí je vybavena pákou, která umožňuje snadné ovládání a nastavení intenzity vody. Díky stojánkovému provedení baterie je zamontování snadné a umožňuje volnější pohyb v prostoru pod bidetem.

Výpust s funkcí odvětrání a sifónu

Bidetová baterie Kludi Pure&Easy je vybavena unikátní výpustí, která zajišťuje dokonalé odvodnění vody, a tím eliminuje nepraktické sledování vody přes celou dobu jejího vypouštění. Samozřejmostí je také sifón, který zabraňuje vniknutí nepříjemných zápachů z odpadu do místnosti.

S použitím v koupelnách s moderním designem

Bidetová baterie Kludi Pure&Easy je skvělou volbou pro koupelny s moderním designem. Její matný povrch v chrom/bílé barvě zapadne do stylu mnoha moderních koupelen a komor.

Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí

Hygienický pracovní nástroj pro každodenní použití

Bidetová baterie Kludi Pure&Easy s výpustí nabízí maximální hygienickou ochranu při běžném používání WC. Pomocí vysokotlakého proudu vody dokáže baterie efektivně a přesně odstranit zbytky nečistot a zanechat pocit dokonalé čistoty a svěžesti. S touto baterií se budete cítit jako v nejlepším hotelu.

Závěr

Při koupi bidetové baterie Kludi Pure&Easy s výpustí získáte nejen kvalitní pracovní nástroj pro vaši hygienu, ale i velmi atraktivní doplněk vaší koupelny. Dostupnost v barevném provedení chrom/bílá je vhodná pro každý typ koupelny. Objednat si můžete na této stránce.