Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave 100 cm – moderní a praktický kousek pro váš interiér


Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave 100 cm

Designový konferenční stolek Mojave zaujme na první pohled svým minimalistickým vzhledem. Deska z dubové dýhy a podnož z dubového dřeva jsou v černém odstínu, což stolu dodává příjemný a elegantní vzhled. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce.

Stůl se skvěle hodí do moderních interiérů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. S jeho rozměry 100 x 100 x 46 cm může být využit jako konferenční stůl nebo jako elegantní kousek do obývacího pokoje nebo knihovny.

Moderní a praktický kousek pro váš interiér

Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave je moderní a praktický kousek pro váš interiér. Díky jeho jednoduchému designu se hodí do mnoha různých stylů interiérů. Může být doplněn moderními křesly nebo v kombinaci s tradičním nábytkem dodává interiéru moderní a stylový nádech.

Deska stolu je vyrobena z dubové dýhy a potažena je lakem, což ji chrání před poškozením a zároveň dodává stolu jemný lesk. Zatímco podnož je vyrobena z dubového dřeva a má stabilní konstrukci, která zajišťuje, že stůl zůstane na místě a nevyklouzne se s ním i při silnějším zachvění.

Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave 100 cm je vybaven zakulacenými hranami, což snižuje riziko poranění při náhodném nárazu. Je k dostání exkluzivně na stránkách Srovnávač nábytku.

FOTO: Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave

Černý dubový kulatý konferenční stolek Micadoni Mojave

Zdroj: Srovnávač nábytku – www.srovnavacnabytku.cz