EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05 – ideální pro pohodlné sezení dětí


Relaxace a pohodlí pro celou rodinu

Naše široká nabídka sedacích vaků je určena pro nejnáročnější milovníky relaxace a pohodlí. Tyto produkty, vyráběné z ekokůže, jsou rovněž vhodné pro vaše děti i hosty, pro práci i učení, pro příjemné chvilky při čtení či sledování televize.

EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05 je skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Díky velké náplni polystyrenovými kuličkami (granulátem) poskytuje maximální pohodlí, které ocení každý člen rodiny.

Využití pro každou příležitost

Sedací vak se stává naprostou jedničkou v oblasti pohodlí. Slouží k odreagování a odpočinku a pomůže vám zapomenout na každodenní stres. To z něj činí skvělého společníka pro každou činnost. Sedací pytel lze použít jako místo pro učení, práci na notebooku, pro sledování televize nebo pro příjemné posezení s přáteli.

Vzhledem k tomu, že sedací vak je vyroben z ekokůže, snadno se udržuje a čistí. Stačí jen použít hadřík a vlhkou vodu.

Vhodný i pro venkovní využití

Sedací pytel EA 70L se hodí nejen do domácího prostředí, ale skvěle zapadne i na zahradu nebo na terasu. Je vhodný pro venkovní využití, díky své odolnosti proti oděru a vlhkosti. Přestože je naplněn polystyrenovými kuličkami, při sezení nebudete mít pocit chladu od podlahy.

EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05

Jednoznačně nejlepší volba na trhu

EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05 je skvělá volba pro každou domácnost s dětmi. Jeho polystyrenové granule přizpůsobí se tělu a poskytnou tak dokonalé pohodlí pro sezení i ležení. Kromě toho, má pytel plnící otvor, kterým je možné výplň doplnit či ubrat dle potřeby a zcela uzavřít klasickým zipem. Suchý zip navíc zabraňuje odepnutí zipu samo o sobě.

EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05 – pro pohodlné sezení vašich nejmenších

Pokud hledáte skvělou volbu pro vaše děti, neváhejte a zvolte EA Sedací pytel 70L, 50 cm L nr.05. Své použití však najde i v kanceláři, rehabilitačním centru nebo v různých zasedacích místnostech. Navštivte naši webovou stránku a zjistěte, jaký výběr barev nabízíme. Kvalita a pohodlí jsou u nás na prvním míst