Elegantní černá koženková barová židle ZUIVER FESTON 65 cm

Barová židle ZUIVER FESTON je ideálním společníkem k vašemu kuchyňskému ostrůvku. Její prostorný sedák s opěradlem a područkami nabízí velice pohodlné posezení, které je navíc ozvláštněno výraznými švy. Ty připomínají prošívání na baseballovém míčku a dodávají židli šmrnc. Pro ještě větší pohodlí navíc najdete na podnoži židle opěrku, na kterou můžete odložit nohy.

Vysoce kvalitní materiál

Tuto barovou židli vyrábí renomovaný nizozemský výrobce nábytku Zuiver ze zvláštního druhu koženky, která nejen že působí velmi elegantně, ale také je extrémně trvanlivá. Díky tomu můžete být ujistěni, že vám tato židle vydrží po mnoho let.

Moderní design

Pokud hledáte moderní a stylový nábytek pro svou kuchyň nebo jídelnu, pak je barová židle ZUIVER FESTON tou správnou volbou. Její nápaditý design s černou koženkovou přízí na bílé základní barvě vynikne úplně všude.

Údržba

K čištění této koženkové barové židle doporučujeme použít pouze bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Pokud na židli uvítáte nápoje, může se stát, že na ní zůstanou skvrny, které lze snadno odstranit. Doporučujeme vám následovat návod na čištění koženkových povrchů.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Objednání

Pokud vás tato koženková barová židle zaujala, můžete si ji objednat na stránkách sidonia.cz. Cena za jeden kus je poměrně příznivá a s ohledem na kvalitu materiálů a zpracování tuto židli rozhodně nelze přehlédnout.

Zkrátka, koženková barová židle ZUIVER FESTON 65 cm není jenom kus nábytku, ale ideální parťák na večírky či posezení s rodinou a přáteli u kuchyňského ostrůvku.

Koženková barová židle ZUIVER FESTON