Expedo Noční stolek ROTHEK: Elegantní design s bílým leskem

Noční stolek ROTHEK je vyrobena z kvalitního materiálu a opatřena ABS hranou proti mechanickému poškození. Vysoký lesk a propracované detaily jako jsou oblé hrany nebo tiché dovírání si zalíbí každý.

Noční stolek s pevnou odkládací plochou a zásuvkou

Noční stolek je vybaven pevnou odkládací plochou, na které si můžete snadno položit knihu, brýle nebo mobilní telefon. Dále naleznete také zásuvku, kterou můžete využít k uložení drobných věcí jako jsou klíče nebo papíry.

Moderní design
Noční stolek ROTHEK je navrhnut v moderním stylu, který dokonale zapadne do každého interiéru. Jeho elegantní vzhled a propracované detaily ho činí vysoce atraktivním kusem nábytku.

Použité materiály

Noční stolek je vyroben z kvalitního materiálu LTD s povrchovou úpravou v bílém lesku. K tomu byla použita PVC, která chrání nábytek před poškozením.

Pevná odkládací plocha
Pevná odkládací plocha je navržena tak, aby vydržela váhu věcí, které na ni položíte. Díky tomu můžete na nočním stolku mít vše, co potřebujete k rychlému usnutí.

Ostatní produkty této řady

Pokud si oblíbíte design nočního stolku ROTHEK, máte možnost do Vaší ložnice nebo obýváku přidat i další produkty této řady. Uděláte tak krásný celek a Váš interiér bude zářit.

Elegantní řešení pro Vaši ložnici
Noční stolek ROTHEK je ideálním doplňkem pro každou moderní ložnici. Jeho vysoký lesk a dokonalé provedení dokáže oslnit a díky vnějšímu vzhledu i vnitřnímu provedení se stane jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v ložnici.

Zařiďte si ložnici nebo obývák v jednom stylu

Pokud hledáte moderní a kvalitní nábytek pro svou ložnici nebo obývák, může Vám nabídnout Expedo Noční stolek ROTHEK skvělé řešení. Jednoduchý, elegantní a moderní design dokáže oslovit Vaše smysly a poskytnout dokonalé řešení pro Váš interiér.

Podívejte se i na ostatní produkty této řady a zařiďte si ložnici nebo obývák v jednom stylu.

Shrnutí: nadčasový noční stolek pevná odkládací plocha zásuvka moderní design

Expedo Noční stolek ROTHEK je nadčasovým kusem nábytku s moderním designem. Pevná odkládací plocha a zásuvka poskytují nový úložný prostor. Noční stolek je vyroben z kvalitního materiálu a jeho vysoký lesk ho činí vysoce atraktivním. Naše řada nábytku zahrnuje i ostatní produkty této řady.