Hanah Home představuje luxusní obývací stěnu Milan v kombinaci ořechového dřeva a bílého mramoru

Obývací stěna Milan vás zaujme elegantním provedením, které je doplněno o detaily zdobené vzorem bílého mramoru. Tato stěna vás ale především zaujme jedinečným designem dvířek. V této barevné kombinaci a vzhledu místnost prosvětlí a vnese příjemnou atmosféru, takže se ve svém obýváku budete vždy cítit skvěle.

Foto obývací stěny Milan

Design a funkce

Stěna se skládá z TV stolku, který disponuje výklopnými dvířky, ale i policí, např. na herní konzoli. Součástí jsou dále i dvě nástěnné police, přičemž jedna lze zavěsit vertikálně, a druhá lze zavěsit podle potřeby. Díky tomu lze skvěle využít prostor v místnosti a uložit tam vše potřebné. Přitom v celku budete mít stále velmi elegantní kus nábytku.

Výroba a materiál

Vyrobeno z 18 mm melaminové desky. To znamená, že stěna je velmi odolná, není náchylná ke škrábancům a drobným poškozením. Můžete si být jistí, že vám vydrží velmi dlouho a bude stále vypadat jako nová. Materiál je také velmi snadno udržovatelný, stačí jen občasně otřít hadrem a je čistá a krásná.

Detail obývací stěny Milan

Vhodná do každého interiéru

Obývací stěna Milan se hodí do jakéhokoliv interiéru. Bílá barva mramoru totiž neutrálně ladí se všemi barvami. A ořechové dřevo dodává nábytku klasický vzhled, takže bude excelentní volbou do prostorných místností vybavených klasickým nábytkem. Obývací stěna Milan se hodí například i do bytu ve stylu retro, klasického vzhledu nebo jako ideální doplnění moderního interiéru.

Objednejte si obývací stěnu Milan u nás na velkynabytek.cz a budete mít jedinečný kousek nábytku, který skvěle ladí s vaším interiérem. Nabízíme výhodné ceny a rychlé dodání. Nečekejte a zkrášlete svůj obývací pokoj právě teď!