Nadčasová nástěnná polička WITSAND v ořechovém provedení pro vaše oblíbené dekorace


Perfektní doplněk pro vaše interiéry

Nástěnná polička Witsand 40 cm v ořechovém provedení je ideálním řešením pro různé interiérové účely. Pokud se nevíte, kam dát své oblíbené ozdoby, fotky, rostlinky, nebo dokonce knihy, tato polička vám poslouží jako skvělý dům pro tyto věci.

Nadčasový design je ideální volbou pro různé interiéry. Polička se skvěle hodí jak do klasických fasád, tak do moderních, minimalistických interiérů. Je to díky jednoduchému designu, který bude vynikat ve vašem domě.

Bezstarostné rozměry a jednoduchá montáž

Velikost poličky WITSAND 40 cm (šířka x hloubka x výška) je 40 x 23,5 x 3,8 cm – to je optimální velikost pro umístění různých dekorací. Polička je dodávána v ochranné fólii, aby byla chráněna během přepravy.

Představte si, jak snadno si můžete nainstalovat tuto poličku na zeď díky jednoduchému montážnímu systému. Stačí vrtat dva otvory a použít šrouby, které jsou již součástí balení. V konstrukci poličky WITSAND je také kladen důraz na pevnost. Takže si nemusíte dělat starosti o to, že by se polička vychýlila a vaše dekorace spadly.

Záruka 24 měsíců

Nástěnná polička WITSAND 40 cm je vyrobena z kvalitních a trvanlivých materiálů, které jí zaručují dlouhou životnost a tím poskytují zákazníkům spokojenost. Proto ji můžeme nabídnout s 24 měsíční zárukou na výrobní vady.

Toto je ideální volba pro ty, kteří milují jednoduchost a nadčasovost, ale zároveň pozornost věnují detailům. Objednejte si nástěnnou poličku WITSAND 40 cm hned teď a vyzkoušejte si okouzlující doplněk pro váš domov.

nástěnná polička WITSAND v ořechovém provedení

Zrekapitulujte si výhody, které nabízí nástěnná polička WITSAND 40 cm:

  • Perfektní doplněk pro vaše interiéry
  • Nadčasový design hodící se do různých interiérů
  • Optimální rozměry
  • Jednoduchá montáž
  • Záruka 24 měsíců

Kontaktujte nás na atcomplet.cz/produkt/nastenna-policka-witsand-40-cm-orech a objednejte si nástěnnou poličku WITSAND 40 cm v ořechovém provedení právě teď.