Nízkosacharidový rýžovar Lauben 1500AT v bílé barvě

Lauben Low Sugar Rice Cooker je víceúčelový prémiový rýžovar s funkcí low sugar, při níž díky speciální technologii vaření dochází k separaci sacharidů. S tímto pomocníkem dovedete k dokonalosti všechny druhy rýže a díky 6 nastavitelným režimům rychle vytvoříte zdravá a chutná jídla i z dalších surovin. S rýžovarem Lauben připravíte luštěniny, polévku nebo třeba ovesnou kaši, aniž byste zapnuli sporák.

Jak funguje funkce low sugar?

Lauben Low Sugar Rice Cooker pracuje na principu separace sacharidů během vaření. To znamená, že během procesu vaření dojde k optimalizaci množství sacharidů, které obsahuje vaše rýže nebo další potraviny. Díky tomu snížíte příjem cukru v těle a můžete si dopřát chutné jídlo bez viny.

Jaké jsou další přednosti rýžovaru Lauben 1500AT?

Lauben 1500AT nabízí nejen funkci low sugar, ale i mnoho dalších benefitů. Můžete si snadno a rychle připravit různé druhy rýže, jako je například jasmínová, basmati nebo sushi rýže. Rýžovar disponuje také režimem pro vaření polévek a luštěnin nebo pro přípravu ovesné kaše.

Lauben 1500AT je navíc vybaven funkcí automatického udržování teploty, která zajišťuje, že vaše jídlo zůstane po celou dobu skvěle teplé. Rýžovar má velký objem 1,5 litru, takže ho můžete využít i pro přípravu jídla pro více lidí. Díky přehlednému digitálnímu displeji a intuitivnímu ovládání si s rýžovarem Lauben 1500AT poradí i začátečník.

Kde koupit nízkosacharidový rýžovar Lauben 1500AT v bílé barvě?

Pokud chcete mít v kuchyni praktický pomocník, který vám pomůže připravit zdravá a výživná jídla, objednejte si nízkosacharidový rýžovar Lauben 1500AT v bílé barvě. Sjednat nákup můžete prostřednictvím internetového obchodu www.nabytekhned.cz.

Lauben 1500AT

Objednáte-li si rýžovar Lauben 1500AT na www.nabytekhned.cz, kromě kvalitního výrobku získáte také rychlou a spolehlivou dopravu a profesionální zákaznickou podporu. Vyberte si z bohaté nabídky produktů na nabytekhned.cz a vylepšete si výbavu kuchyně o moderní pomocníky, které usnadní přípravu vašeho jídla a zlepší kvalitu vašeho života.