Novinka pro váš interiér: Zelená sametová podnožka DUTCHBONE Bar


Elegantní podnožka s maximálním komfortem a jedinečným stylem

Zelená sametová podnožka DUTCHBONE Bar

Zelená sametová podnožka DUTCHBONE Bar nabízí maximální komfort a jedinečný styl. Měkké sametové čalounění v kombinaci s černě lakovanou otočnou podnoží tvoří působivý celek. Podnožka Bar příjemně doplní každý moderní interiér a stane se vaším oblíbeným společníkem při relaxaci.

Výhody zelené sametové podnožky

Zelená barva: Podnožka Bar je v zelené barvě, což se hodí do každého interiéru. Kombinuje se s různými barvami nábytku a doplňků, dává místnosti energii a životnost.

Sametové čalounění: Sametové materiály se staly jedničkou v oblasti interiérové módy. Podnožka Bar není výjimkou. Samet vypadá luxusně, je příjemný na dotyk a velmi sladce hladí nohy.

Černě lakovaná otočná podnož: Podnožka je opatřena černě lakovanou otočnou podnoží, která vám umožňuje snadno a rychle změnit polohu. Budete mít všechno pod kontrolou a vaše relaxace bude úplná.

Tips na údržbu podnožky

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Nedělejte si starosti, podnožku DUTCHBONE Bar bude snadné udržovat a budete s ní moci relaxovat mnoho let.

Pokud vás zaujala tato elegantní a příjemná zelená sametová podnožka, můžete si ji zakoupit zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/zelena-sametova-podnozka-dutchbone-bar