Orion Cedník nerez o průměru 22 cm – kvalitní pomocník při vaření.


Orion Cedník nerez o průměru 22 cm – kvalitní pomocník při vaření

Slévání přes pokličku má svá úskalí a každý z nás už jistě někdy lovil těstoviny ze dřezu. A přitom stačí mít v kuchyni po ruce cedník. Díky této praktické pomůcce snadno přecedíte uvařenou zeleninu, brambory nebo operete ovoce či salát. S praktickým očkem díky kterému bude dobře držet na hrnci.

Orion Cedník nerez průměr 22 cm – jak vybrat ten správný?

Při výběru cedníku byste měli brát v potaz průměr hrnce, ve kterém vaříte. Cedník by měl být o něco větší než hrnec, aby se do něj vešlo dostatečné množství jídla.

Orion Cedník nerez průměr 22 cm

Jaké jsou výhody nerezových cedníků?

Nerezové cedníky jsou velmi odolné a trvanlivé. Často jsou vyrobeny z leštěného nerezu, díky čemuž vypadají velmi elegantně a jsou tak vhodné i pro servírování. Navíc se velmi snadno udržují v čistotě.

Klikněte pro vstup na e-shop s Orion Cedníkem

Orion Cedník nerez průměr 22 cm – jak správně udržovat?

Nerezové cedníky se snadno čistí v myčce i ručně, ale při používání myčky byste měli být opatrní s příbory, které by mohly způsobit mechanické poškození. Po použití cedník vždy důkladně umyjte a usušte aby se na něm nevytvořila koroze.

Orion Cedník nerez průměr 22 cm

Orion Cedník nerez průměr 22 cm – ideální dárek pro vařiče

Chystáte se na nákup dárku pro někoho, kdo rád vaří? Orion Cedník nerez průměr 22 cm je ideálním dárkem pro každého, kdo má rád praktické a kvalitní kuchyňské pomůcky.