Poduška na lehátko WEBER – černé vzory na bílé látkové podložce


Pohodlnost na prvním místě

I to nejpohodlnější lehátko může být ještě lepší. Pokud potřebujete při relaxování extra komfort, přijde vám vhod pohodlná poduška WEBER.

Popsání výrobku

Je vyrobena ze světle černé tkaniny a ozdobena vzorem jednoduchých bílých květin. Poduška na lehátko má délku 192 cm, šířku 60 cm a tloušťku 5 cm. Celková hmotnost podušky je pouhých 2 kg.

Kvalitní materiály

Vrchní látku tvoří směs bavlny a polyesteru, což zaručuje vysokou odolnost a příjemný omak. Výplň podušky je z polyuretanové drti, což zajišťuje dokonalé pružení a vyšší komfort během relaxace. Všechny materiály jsou kvalitní a pečlivě vybrané pro maximální spokojenost zákazníků.

Stylový design

Poduška na lehátko WEBER je vyrobena ve velmi vkusném černobílém designu, který se skvěle hodí k modernímu vybavení interiéru nebo exteriéru. Světle černá barva a bílé květinové vzory dodají vašemu prostředí na luxusnosti a stylu.

Komfort i na cestách

Díky praktickému PE obalu (igelit) je podušku snadné přepravovat a uchovávat, což z ní dělá ideální společníka na cesty nebo do přírody. S poduškou na lehátko WEBER si užijete maximální pohodlí kdekoliv a kdykoliv budete chtít.

Poduška na lehátko WEBER je dokonalým doplňkem vašeho relaxačního vybavení. S ní si užijete maximální komfort a pohodlí během každodenních relaxačních chvilek. Užijte si relaxaci naplno a vychutnejte si kvalitní designový kousek, který bude vaším společníkem na mnoho let.

Koupit podušku na lehátko WEBER

Poduška na lehátko WEBER

Poduška na lehátko WEBER je vyrobena ze skvělých materiálů a má moderní design, který se hodí ke každému interiéru či exteriéru. Najděte si čas pro své tělo a mysli a užijte si pohodlné relaxační chvíle, které si zasloužíte.