Propojení přírodního stylu a jedinečného designu: Set čtyř jutových prostírání Jarrad z kolekce Nordic Living

Připravte pro sebe, nebo své hosty stylový stůl se sadou prostírání Jarrad. Prostírání je vyrobeno z jutových vláken, což je přírodní materiál, který je ceněn pro svou odolnost a nenáročnou údržbu. S Jarrad nejen zabráníte poškození a zašpinění stolu, ale pozvednete vaše stolování na novou úroveň.

Přírodní barva prostírání

Bude zejména ladit s dalšími přírodními materiály v interiéru jako je dřevo nebo bavlna. Díky tomu, že jsou prostírání vyrobeny ze juty, přináší do vašeho interiéru vzdušnost a lehkost. Navíc jsou velmi univerzální a hodí se jak pro vaše KAŽDODENNÍ stolování, tak pro speciální příležitosti.

Jedinost a designovost

Jutová vlákna také umožňují tvorbu zajímavých designů a vzorů, které prostírání Jarrad zdobí. Tyto vzory vytvářejí jedinost a designovost, díky které bude váš stůl vypadat neobyčejně a originálně. Set čtyř jutových prostírání Jarrad z kolekce Nordic Living tak splňuje požadavky na krásu, praktičnost a jedinečnost.

Jutová prostírání Jarrad

Při tvorbě sady prostírání Jarrad byla kladená velká důraz na vysokou kvalitu a pečlivé zpracování. Prostírání jsou šité s odolnými nitěmi, které drží jutové vlákna pevně pohromadě, čímž zajistí dlouhou životnost sady.

Kde nakoupit?

Pokud chcete také svůj stůl vylepšit stylovým setem jutových prostírání Jarrad, navštivte e-shop Esrom.cz.