Sada Mexen Royo bílá – kvalitní baterie pro umyvadlo a vanu s funkcí sprchy

Koupelna je jedním z nejdůležitějších prostor v každém domě nebo bytě. Je to místo, kde trávíme mnoho času a kde se můžeme uvolnit a relaxovat. Proto je důležité, aby všechny součásti koupelny byly kvalitní a dobře funkční. Sada kvalitních koupelnových baterií Mexen Royo je ideálním doplňkem do vaší koupelny.

Praktický a vkusný doplněk koupelny

Tato sada Mexen Royo obsahuje umyvadlovou baterii a vanovou baterii se sprchovou hlavicí v bílé barvě. Barva baterií se bude krásně snoubit s kachlíky vaší koupelny a vytvoří dokonalý elegantní vzhled. Díky svému modernímu designu jsou baterie Mexen Royo velmi vkusným doplňkem interiéru koupelny.

Kvalita a funkčnost

Umyvadlová baterie Mexen Royo bílá obsahuje keramickou hlavici a perlátor, díky kterým je ovládání baterie velmi plynulé a jednoduché. Výška baterie je 17 cm a dosah výtoku 11,9 cm. Vanová baterie Mexen Royo se sprchovou hlavicí má vysokou kvalitu díky použití materiálu mosaz a keramické hlavici. Dosah výtoku je 17,3 cm.

Kromě baterií obsahuje tato sada také sprchu NLL 60AD s funkcí déšť, masírování a smíšenou. Sprcha má rozměr trysky Ø11,7 cm a délku hadice 150 cm. Povrchová úprava je bílá a chromová. Materiál, ze kterého je sprcha vyrobena, je plast a ocel.

Závěr

Sada Mexen Royo bílá je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní baterie do koupelny. Krásný moderní design se snoubí s pracovní funkcí a vaše koupelna bude dokonalá. Pokud hledáte spolehlivé a vkusné doplňky do koupelny, tato sada Mexen Royo je pro vás tou nejlepší volbou. Můžete si ji zakoupit online na stránkách https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/sada-baterii-mexen-royo-bila-vysoka-umyvadlova-vanova-baterie-se-sprchou.

Umyvadlová baterie Mexen Royo bílá

Vanová baterie Mexen Royo bílá

Sprcha NLL 60AD