Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Cosmos: Nová stylizace pro váš interiér, rozměry 80 x 150 cm


Koberec, který potěší oko i nohy

Koberec italské značky Flair Rugs není jen potěšením pro oko. Měkoučký koberce ocení i vaše nožky, pro které bude procházka po něm jedna radost. Pokud hledáte nový kousek do vaší domácnosti, který nejenže zútulní váš interiér, ale také bude plnit funkci praktického prvků, může tento koberec být tou nejlepší volbou.

Vysoká kvalita kobereče si zajišťuje zpracování z oblíbených polypropylenových vláken, která jsou značně odolná vůči oděru a případným skvrnám a nečistotám. Tento materiál se osvědčil jako výborný do obývacích místností, ložnic a dalších vysoko exponovaných prostor. Přestože těchto koberců máme u nás už mnoho, tento je v něčem úplně jiný.

Ovčí vlna jako náhražka polypropylenu? Na dotyk jsou navíc velmi podobná ovčí vlně, díky čemuž bude každé našlápnutí působit jako měkké pohlazení. Tuto iluzi ale dokáže typické vlnění povrchové struktury, která se ujímá světla a mění tak jeho intenzitu i úhel. To je velice důležitý prvek pro každé prostředí se špatným přirozeným osvětlením.

Nápaditý design i nejlepší umístění

Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Cosmos krásného designu, a rozměrem 80 x 150 cm, si můžete snadno přizpůsobit k obývacímu inerieru, k jídelně, k ložnici i do kanceláře. Koberec si poradí s každým nábytkem, nečekejte nic jiného než přelomový design, zarovnané linie i perfektní řemeslné zpracování.

Kde nakoupit Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm?

Pořiďte si Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm nyní na internetových stránkách Interierio.cz. Na těchto stránkách najdete nejen tenhle šikovný koberec, ale i mnoho dalších výrobků, které vám umožní, aby byl váš domov dokonalý. Samozřejmostí jsou online možnosti objednání nebo osobní nákup přímo v prodejně společnosti. Navíc máte možnost navštívit showroom a vyzkoušet si jak chodí po barevným koberečku tak i jiné produkty. Vyzkoušejte si jak krásně se koberec hodí k obývacímu nábytku nebo k jiným doplňkem do vašich místností.

Navštivte naši stránku a vyberte si tento koberec i další produkty

Konečné hodnocení

Celkové hodnocení Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm by mohli být jenom kladné. S jejich kobercem získáváte velmi originální doplněk do vaší domácnosti, který nabízí nejen zajímavý vzhled, ale také praktické a kvalitní provedení. Tento kousek vám pomůže s vytvořením útulné atmosféry, která vám bude sloužit celé roky.